KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9297783
nr 929 7783
Gunnar Borgenhag
(1927-1999), Sverige
Blandteknik, Gunnar Borgenhag, komposition, signerad, 105x75
Gunnar Borgenhag, svensk bildkonstnär född 1927, död 1999.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 december 2014
kl 19:47:36
300 kr
350 kr
Gunnar Borgenhag
Läs mer om Gunnar Borgenhag